Aktuální prodejní akce do 5.6: Sleva 22% na RaceChip XLR5RaceChip GTS a RaceChip GTS BlackVíce informací

BSR Tuning a RaceChip Tuning - kdo je lepší? | RaceChip Czech republic | Chiptuning

BSR tuning - RaceChip chip tuning. Který je lepší?

BSR Tuning a RaceChip Tuning - kdo je lepší?

V dnešní době existuje mnoho firem, které se specializují na úpravu výkonu motorů pomocí čipových modulů. Dvě z nejznámějších společností jsou BSR Tuning a RaceChip Tuning, které nabízejí kvalitní a spolehlivé produkty.

BSR tuning

BSR – švédská high-tech tuningová společnost s celosvětovou působností. Založeno 1991. BSR Tuning se zaměřuje především na švédské značky vozidel a nabízí celou řadu chip tuningových modulů pro většinu modelů. Produkty BSR jsou kvalitní a spolehlivé, ale často jsou dražší než produkty jiných firem na trhu. 

RaceChip

Na druhé straně RaceChip Tuning je jednou z největších společností na trhu a nabízí širokou škálu chiptuningových modulů pro různé značky a modely vozidel. Produkty RaceChip jsou vynikající kvality a nabízejí vysoký výkon za přijatelnou cenu. Kromě toho, RaceChip Tuning je jediným výrobcem, který nabízí na své produkty prodlouženou záruku či reinstalaci zdarma.

Jedním z největších přínosů produktů RaceChip je snadná instalace a ovládání. Vše, co musíte udělat, je připojit modul k ECU a přepnout na jeden z přednastavených režimů. RaceChip nabízí také možnost upravit výkon pomocí aplikace pro chytré telefony, což zaručuje maximální flexibilitu a kontrolu.

Dalším přínosem produktů RaceChip je optimalizace spotřeby paliva. Díky preciznímu řízení motoru je spotřeba paliva nižší a to může přinést úspory v dlouhodobém horizontu.

Vzhledem k výše uvedeným faktorům, RaceChip Tuning nabízí výbornou alternativu ke konkurenci, jako je BSR Tuning. RaceChip nabízí vysoce kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné produkty, které jsou jednoduše instalovatelné a nabízejí optimální výkon a úsporu paliva. Navíc RaceChip nabízí nejdelší záruku na trhu, což dokazuje kvalitu a spolehlivost jejich produktů.

 Mohlo by Vás zajímat

Představení modelových řad od RaceChip

Přihlášení k odběru novinek

Zaregistrováním se k odběru našich novinek se stanete součástí exkluzivní skupiny, která jako první získává informace o nejnovějších produktech, speciálních nabídkách a událostech. Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách!
S našimi novinkami budete mít přístup k limitovaným akcím a mimořádným cenovým výhodám. Vaše soukromí je pro nás prioritou.
©2008 - 2024 RaceChip Czech republic. Created for RaceChip www.pky-webtvorba.cz
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.