Aktuální prodejní akce do 13.7: Sleva 3125 Kč na RaceChip GTS a RaceChip GTS BlackVíce informací

Tuning nebo chip tuning pro vozidlo VW Sharan | RaceChip Czech republic | Chiptuning

Chiptuning pro vozidlo VW Sharan

Tuning nebo chip tuning pro vozidlo VW Sharan

Volkswagen Sharan je rodinné vozidlo, které nabízí komfort, prostornost a spolehlivost. Nicméně, pokud hledáte zlepšení výkonu (tuning) vašeho Sharanu, může být chip tuning od společnosti RaceChip tím správným řešením. Tato úprava motoru je účinný způsob, jak vylepšit výkon vašeho vozidla bez nutnosti výměny motoru nebo jiných nákladných úprav.

RaceChip RS - chip tuning pro VW Sharan

RaceChip nabízí několik různých verzí chip tuningu pro Volkswagen Sharan. Model RaceChip RS je vhodný pro řidiče, kteří hledají zlepšení výkonu a zároveň chtějí ušetřit na spotřebě paliva. RaceChip RS má šest různých úrovní výkonu a lze ho snadno instalovat sami. Ukázka instalací

RaceChip GTS + RaceChip GTS Black - vrchol na poli chip tuningu

Pokud hledáte ještě větší výkonový nárůst, RaceChip GTS je správnou volbou pro vás. RaceChip GTS nabízí až 30% výkonový nárůst oproti standardnímu nastavení a má také deset různých úrovní výkonu. Tato verze chip tuningu také nabízí různé funkce, jako je například kontrola teploty motoru, kontrola turbodmychadla a další.

Pro řidiče, kteří hledají zlepšení výkonu a zároveň chtějí mít plnou kontrolu nad nastavením chip tuningu, RaceChip GTS Black je nejvyšší verzí nabídky. RaceChip GTS Black umožňuje řidiči nastavit výkon podle svých představ a požadavků. Tato verze chip tuningu také nabízí funkce jako kontrola G-Force, výkonový test a mnoho dalšího.

Jednotky RaceChip RS, RaceChip GTS a RaceChip GTS Black je možné dodat i v provedení s ovládáním pomocí mobilní aplikace

Všechny verze chip tuningu od společnosti RaceChip jsou navrženy tak, aby plnily nejvyšší standardy kvality a výkonu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a prošly řadou testů, aby se zajišťovala jejich spolehlivost a bezpečnost.

RaceChip je vynikající volba pro vylepšení výkonu (tuning)  vašeho Volkswagenu Sharan. Nabízí skvělý výkonový nárůst a snižuje spotřebu paliva, což přináší nejenom výhody při jízdě, ale také ušetří vaše peníze na palivu. Tak neváhejte a vylepšete výkon svého Volkswagenu Sharan s chip tuningem od RaceChipu. Objednávejte ještě dnes a zažijte nový level jízdního zážitku.

Chip tuning pro VW Sharan

Ukázka instalace RaceChip jednotky do vozidla VW

Přihlášení k odběru novinek

Zaregistrováním se k odběru našich novinek se stanete součástí exkluzivní skupiny, která jako první získává informace o nejnovějších produktech, speciálních nabídkách a událostech. Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách!
S našimi novinkami budete mít přístup k limitovaným akcím a mimořádným cenovým výhodám. Vaše soukromí je pro nás prioritou.
©2008 - 2024 RaceChip Czech republic. Created for RaceChip www.pky-webtvorba.cz
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.