Chiptuning (Chip tuning) pro lidi z Brna a okolí?

Pokud jste vlastníkem automobilu a hledáte způsob, jak efektině zvýšit jeho výkon či jen chcete snížit spotřebu paliva, pak byste měli zvážit možnost chip tuningu. A to zejména nabídku od společnosti RaceChip.

RaceChip je jedním z nejlepších poskytovatelů chip tuningu na trhu a nabízí špičkové řešení pro více jak 3000 typů vozů. Chip tuning se vyznačuje tím, že se upravují data vycházející z řídící jednotky vašeho vozu k motoru. Tuto úpravu lze provést bez nutnosti měnit hardware a tím zachovat záruku na váš vůz.

Díky chip tuningu od RaceChip můžete očekávat významné zlepšení výkonu vašeho vozu a snížení spotřebu paliva. Instalace chiptuningu je rychlá a jednoduchá a výsledky jsou okamžitě viditelné. Vyzkoušejte, jak se váš vůz stane agilnějším a úspornějším.

Chiptuning v Brně

A pokud žijete v Brně, máte štěstí! Nabízíme vám možnost chiptuningu na místě bydliště, u našich partnerů, v Pardubicích. Naši odborníci vám poradí s výběrem nejlepšího řešení pro váš vůz a provedou instalaci během několika minut. Můžete si být jisti, že naši partneři jsou kvalifikovaní a že vám poskytnou nejlepší služby.

Nečekejte a vyzkoušejte chip tuning od RaceChip ještě dnes! Zlepšete výkon svého vozu a snižte spotřebu paliva. Uvidíte, že jízda vaším vozem bude úplně jiným zážitkem. Navíc, chip tuning od RaceChip se stane investicí do vašeho vozu, kterou budete vždy cenit. Nenechte si ujít šanci vyzkoušet nejlepší chip tuning na trhu.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Chiptuning - snadná instalace Plug & Play nejen v Brně

Chytré řešení pro vyšší výkon - Najděte ten správný RaceChip pro své vozidlo! Více než 500 000 nadšených zákazníků - Snadná samoinstalace - Maximální zábava z jízdy. V nabídce máme více jak 3000 modelů od 58 značek. Aktuální nabídku naleznete v eshopu

Chiptuning vs. mapování řídící jednotky

Jaký je rozdíl mezi chiptuningem a chip boxem...

Než vyzkoušíte kontaktovat specializovaný servis na chiptuning sídlící v okolí města Olomouc, podívejte se na video ukázku z instalace našich RaceChip jednotek pro zvýšení výkonu. Tak snadné navýšení výkonu tu ještě nebylo. Naše RaceChip jednotky se vyznačují snadnou instalací, kterou zvládne i nepříliš manuálně zručný člověk.

RaceChip se vyrábí v Německu
a testován v reálném provozu

Německé vozy jsou považovány za jedny z nejlepších na světě. Z Německa pochází také přední společnost pro chiptuning: V současné době se produkty RaceChip používají ve více než 135 zemích. Více než 500 000 spokojených zákazníků si užívá vyšší výkon, rychlejší akceleraci a kultivovanější jízdní vlastnosti.

Produkty RaceChip jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny v Německu a důkladně testovány na místních komunikacích v reálném provozu.

Jste autoservis se sídlem v Brně, či blízkém okolí?

Image

Chcete se stát našim partnerem pro Brnoe a Jihomoravský kraj?

Chtěli byste rozšířit své služby o instalaci chiptuningu? Jste autoservis, který má svoji pobočku či centrálu v Brně

Napište nám na obchod@racechip.cz a my se vám obratem ozveme.

Přihlášení k odběru novinek

Zaregistrováním se k odběru našich novinek se stanete součástí exkluzivní skupiny, která jako první získává informace o nejnovějších produktech, speciálních nabídkách a událostech. Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách!
S našimi novinkami budete mít přístup k limitovaným akcím a mimořádným cenovým výhodám. Vaše soukromí je pro nás prioritou.
©2008 - 2024 RaceChip Czech republic. Created for RaceChip www.pky-webtvorba.cz
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.