Aktuální prodejní akce do 5.6: Sleva 22% na RaceChip XLR5RaceChip GTS a RaceChip GTS BlackVíce informací

Informace o oznámení nekalého chování (Whistleblowing) | RaceChip Czech republic | Chiptuning

V souladu se zákonem č.171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů, v platném znění společnost umožňuje podat oznámení o možném protiprávním jednání.

Společnost přijímá v souladu se Zákonem o ochraně oznamovatelů oznámení prostřednictvím e-mailové schránky.

Preferovaným způsobem je podání oznámení prostřednictvím e-mailové adresy.

E-mailová adresa pro podání oznámení: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Společnost přijímá oznámení, které obsahuje informace o možném protiprávním jednání, k němuž došlo nebo má dojít u společnosti, pro niž oznamovatel, byť zprostředkovaně, vykonával nebo vykonává práci v základním pracovněprávním vztahu, dobrovolnickou činnost nebo stáž, resp. se o ni ucházel, nebo u osoby se kterou byl oznamovatel v souvislosti s prací v základním pracovněprávním vztahu, dobrovolnickou činností nebo stáží v kontaktu, a které má:

  • znaky trestného činu,
  • znaky přestupku, za který může být, dle zákona, uložena pokuta jejíž horní hranice je alespoň 100 tis. Kč,
  • porušuje samotný Zákon o ochraně oznamovatelů,
  • porušuje jiný právní předpis Evropské unie v oblastech vyjmenovaných v Zákoně o ochraně oznamovatelů.

 

Osobou přijímající oznámení je jednatel / majitel společnosti.

Společnost vylučuje přijímání oznámení od osob, které pro společnost nevykonávají práci nebo jinou obdobnou činnost podle §2 odstavec 3 písm. a) b) h) nebo i) Zákona o ochraně oznamovatelů.

Společnost přijímá pouze neanonymní oznámení, která obsahují údaje o totožnosti oznamovatele (jméno, příjmení a datum narození, nebo jiné údaje, z nichž je možné dovodit totožnost oznamovatele).

Vědomě nepravdivé oznámení je přestupkem podle Zákona o ochraně oznamovatelů, za který lze uložit pokutu do výše 50 000 Kč. Takovému oznamovateli zároveň nenáleží ochrana před odvetnými opatřeními dle Zákona o ochraně oznamovatelů.

Oznamovatel má právo podat oznámení splňující náležitosti dle Zákona také do externího oznamovacího systému Ministerstva spravedlnosti https://oznamovatel.justice.cz/chci-podat-oznameni/

 

Kam dál

Přihlášení k odběru novinek

Zaregistrováním se k odběru našich novinek se stanete součástí exkluzivní skupiny, která jako první získává informace o nejnovějších produktech, speciálních nabídkách a událostech. Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách!
S našimi novinkami budete mít přístup k limitovaným akcím a mimořádným cenovým výhodám. Vaše soukromí je pro nás prioritou.
©2008 - 2024 RaceChip Czech republic. Created for RaceChip www.pky-webtvorba.cz
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.