Aktuální prodejní akce do 13.7: Sleva 3125 Kč na RaceChip GTS a RaceChip GTS BlackVíce informací
RaceChip RX

RaceChip RX (novinka pro elektromobily)

RaceChip RX - logo

RANGE EXTENDER

INSTALACE. UŽÍVEJTE SI. ROZŠÍŘENÍ.

RaceChip RX

VÝHODY RANGE EXTENDERU

Získejte delší dojezd svého elektromobilu! Užívejte si zjednodušené a lepší každodenní používání svého elektromobilu díky zvýšenému dojezdu pomocí RaceChip RX.

Image

Lepší dojezd a méně zastávek na dobíjení, zejména v městském provozu.

Image

Zvýšený komfort díky vyvážení jiné spotřeby elektrické energie, např. z klimatizace, vytápění atd.

Image

Plynulý odběr energie podporuje zdraví baterie.

Image

Snížení emisí CO2.

V případě potřeby je k dispozici také sportovní režim, který nabízí větší potěšení z jízdy při zachování stejného dojezdu. Znovu objevte své vozidlo!

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ POUHÝM DOTYKEM PRSTU

Přepínejte mezi maximálním dojezdem a dynamickou jízdou s vylepšenou rekuperací energie pouhým dotykem prstu! Díky tomu je ovládání reakce vozidla na plyn snazší než kdykoli předtím. Zařízení RaceChip RX a aplikaci RaceChip lze snadno propojit prostřednictvím rozhraní bluetooth vašeho chytrého telefonu. Aplikace RaceChip+ umožňuje volit mezi třemi jednotlivými jízdními režimy a přizpůsobit RX vašemu osobnímu stylu jízdy. Od maximálního možného dojezdu až po dynamický jízdní výkon s vylepšenou rekuperací energie.

 

  • 3 individuální jízdní režimy
  • Rychlé a intuitivní ovládání
  • Bezdrátové ovládání

JAK FUNGUJE RaceChip RX?

RaceChip RX se připojuje mezi snímač plynového pedálu a řídicí jednotku motoru. Jednoduchá instalace plug & play znamená, že jej lze namontovat bez jakýchkoli předchozích technických znalostí. Signály vysílané snímačem pedálu akcelerátoru se upravují pomocí speciálně vyladěných charakteristických křivek. Výsledkem je lineárnější požadavek na točivý moment elektromotoru a zvýšená rekuperace energie při uvolnění pedálu plynu. V důsledku toho se ztrácí méně energie a zlepšuje se její rekuperace při brzdění; stejná kapacita baterie ujede delší vzdálenost.

RaceChip RX - BRAINBOX

Brainbox je mozkem RaceChip RX, který řídí procesy potřebné k optimalizaci odezvy plynu a komunikuje s aplikací RaceChip prostřednictvím Bluetooth, což vám umožňuje ovládat jej prostřednictvím chytrého telefonu.

Díky svým praktickým rozměrům (cca 70 x 80 mm) se Brainbox velmi snadno skladuje a upevňuje v prostoru pro nohy vašeho vozidla. Díky své nízké výšce nemá vliv na prostor pro nohy řidiče. Je možné jej namontovat i na jiná místa, například do stávajících zálivů nebo štěrbin, a také na hladké povrchy ve vozidle.

INSTALACE V NĚKOLIKA KROCÍCH

RaceChip RX instalace

Odpojte zástrčku od původního adaptéru na pedálu plynu.

Připojte Brainbox k tomuto původnímu adaptéru zástrčky.

Připevněte Brainbox na hladký povrch v prostoru pro nohy.

Nastavte aplikaci RaceChip+ pro ovládání zařízení RaceChip RX.

Hotovo! Nyní můžete jezdit a ukládat. Bavte se!

FAQ

Co přesně zařízení RaceChip RX dělá?

RaceChip RX je zařízení typu plug & play, které se instaluje na snímač plynového pedálu a optimalizuje charakteristické křivky podle zvoleného jízdního režimu. To umožňuje co nejlepší využití potenciálu vozu. Zařízení RaceChip RX lze přizpůsobit vašemu osobnímu jízdnímu stylu a preferencím pomocí 3 vlastních jízdních režimů. Od maximálního možného dojezdu až po dynamický jízdní výkon se zlepšenou rekuperací energie.

Má RaceChip RX vliv na výkon mého vozu?

Ne. RaceChip RX nemění maximální výkon vašeho motoru.

S jakými vozidly lze RX použít?

V zásadě bude po úspěšném dokončení počátečního vývoje vhodný pro všechna vozidla BEV.

Je zařízení RaceChip RX optimalizováno pro určité typy vozidel?

Naše vlastní vývojové oddělení ladí software pro každou aplikaci a provádí propracované testovací a měřicí postupy, aby potvrdilo výsledky.

Bude mít jeho použití vliv na záruku výrobce mého vozidla?

Záruka výrobce obvykle není zařízením RaceChip RX dotčena.

Je na zařízení RaceChip RX poskytována záruka?

Ano, RaceChip RX má dvouletou záruku.

KONFIGURACE VLASTNÍHO VOZIDLA V OBCHODĚ

Přihlášení k odběru novinek

Zaregistrováním se k odběru našich novinek se stanete součástí exkluzivní skupiny, která jako první získává informace o nejnovějších produktech, speciálních nabídkách a událostech. Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách!
S našimi novinkami budete mít přístup k limitovaným akcím a mimořádným cenovým výhodám. Vaše soukromí je pro nás prioritou.
©2008 - 2024 RaceChip Czech republic. Created for RaceChip www.pky-webtvorba.cz
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.