Aktuální prodejní akce do 13.7: Sleva 3125 Kč na RaceChip GTS a RaceChip GTS BlackVíce informací

RaceChip XLR | RaceChip Czech republic | Chiptuning

RaceChip XLR

RaceChip XLR - jízdní dynamika, po jaké toužíte

 

Vyvinuli jsme RaceChip XLR s cílem, abychom zlepšili odezvu vašeho vozidla na sešlápnutí plynu. Náš inovativní systém ladění reakce plynového pedálu umožňuje naladit reakce vašeho motoru podle vaší aktuální potřeby - vyberte si ze 7 stupňů. Vylepšená dynamika vašeho vozu se vám bude líbit - slibujeme.

Mnoho argumentů hovoří ve prospěch RaceChip XLR:

 

RaceChip XLR - vizualizace umístění do interiéru vozidla

 


Lepší reakce na plyn

RaceChip XLR neovlivňuje výkon motoru, ale máte k němu okamžitý a přímý přístup. Vyzkoušejte si na vlastní kůži výrazně ostřejší reakce - žádné čekání.

Ideální doplněk ke zvýšení výkonu

Zkombinujte RaceChip XLR s některou námi nabízenou jednotkou pro zvýšení výkonu RaceChip S, RaceChip RS, RaceChip GTS a zažijte zcela nové pocity z jízdy.

7 samostatných stupňů

Např. 2 sportovní (S, S+) a 2 závodní stupně (R, R+) zostřují reakce na plyn a zrychlují reakční dobu motoru, takže motor reaguje stejně rychle jako u sportovního vozu.

Snadná instalace

Deset minut stačí, abyste získali novou radost z jízdy

 

 

Inovovaný RaceChip XLR

 

xlr option brainbox

Řídící jednotka - Brainbox

Brainbox je mozkem systému RaceChip XLR a nejenže řídí procesy potřebné k optimalizaci odezvy plynu, ale také umožňuje komunikaci prostřednictvím Bluetooth s aplikací RaceChip. Pomocí aplikace můžete systém RaceChip XLR ovládat jednoduše ze svého chytrého telefonu.

 

Díky kompaktním rozměrům (cca 70 x 80 mm) lze Brainbox snadno umístit do prostoru pro nohy. Jelikož je plochý, vůbec neomezuje prostor pro nohy řidiče. Lze jej upevnit téměř kdekoli v prostoru pro nohy řidiče či spolujezdce, například do stávajících otvorů nebo větracích otvorů.

Je obsaženo v balení

 

xlr option brainbox

Možnost ovládání: Ovladač

7 stupňů s různými jízdními vlastnostmi

Jízdní dynamika podle vašich představ
Ovladač RaceChip XLR umožňuje volit mezi 7 stupni: Eco+, Eco, Neutral, Sport, Sport+, Race a Race+. S každým vyšším stupněm se reakce vašeho vozu na plyn přiostří. Až v režimu Race+ bude vůz připomínat čistokrevný sportovní vůz.

 

Ovladač můžete přilepit oboustrannou páskou kamkoli ve voze tak, aby byl na správném místě podle toho, jak ho chcete používat. Díky svým rozměrům a designu zapadá do zbytku interiéru a ostatních ovládacích prvků

Je obsaženo v balení RaceChip XLR

 

xlr option brainbox xlr option brainbox

Moderní ovládání pomocí aplikace

Nabízíme možnost ovládání RaceChip XLR jednotky přímo z aplikace RaceChip spuštěné na vašem chytrém telefonu. RaceChip XLR komunikuje s vaším telefonem prostřednictvím Bluetooth.

 

  • 7 samostatných stupňů ladění
  • Rychlé a intuitivní ovládání
  • Bezdrátové ovládání stupňů ladění
  • Aplikace sdílená s laděním čipu
  • Automatické aktualizace softwaru

Je obsaženo v balení RaceChip XLR + App

 


7 stupňů s různými jízdními vlastnostmi
Jak RaceChip XLR funguje

 

RaceChip XLR se instaluje mezi snímač plynového pedálu a řídicí jednotku motoru. V závislosti na stupni nastavení RaceChip XLR buď zesiluje, nebo snižuje signály vysílané snímačem pedálu plynu v souladu s charakteristikami definovanými našimi inženýry. Výsledkem je, že si můžete zvolit, jak bude váš vůz reagovat na vaše ovládání plynového pedálu.

2 sportovní (S, S+) a 2 závodní stupně (R, R+) zostřují reakci na plyn, zrychlují reakční dobu motoru, takže motor reaguje stejně jako třeba sportovní vůz. 2 stupně Eco (E, E+) zpomalují reakce motoru na pohyby plynovou rukojetí. V hustém městském provozu a na dlouhých cestách tak můžete snížit spotřebu paliva. Pokud nechcete nebo nepotřebujete používat XLR, můžete zvolit N a váš vůz se vrátí ke standardnímu naladění.

RaceChip XLR je k dispozici pro jakýkoli vůz vybavený elektronickou škrtící klapkou bez ohledu na to, zda je motor atmosférický, přeplňovaný, turbodmychadlem, elektrický nebo hybridní.

 

 

RaceChip XLR instalace

Instalace v několika krocích

Jednoduché a srozumitelné

1. Odpojte drát od konektoru plynového pedálu.

2. Připojte Brainbox ke konektoru/adaptéru.

3. Připevněte Brainbox na hladký povrch v prostoru pro nohy.

4. Hotovo! Nyní - jeďte a užívejte si jízdu!

 

 

 

Přihlášení k odběru novinek

Zaregistrováním se k odběru našich novinek se stanete součástí exkluzivní skupiny, která jako první získává informace o nejnovějších produktech, speciálních nabídkách a událostech. Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách!
S našimi novinkami budete mít přístup k limitovaným akcím a mimořádným cenovým výhodám. Vaše soukromí je pro nás prioritou.
©2008 - 2024 RaceChip Czech republic. Created for RaceChip www.pky-webtvorba.cz
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.