Nový RaceChip XLR5

Lepší zrychlení. Vynikající design.

 

Výrazně lepší odezva na plyn

7 samostatných stupňů k nastavení

Perfektní doplněk k chiptuningu (RaceChip S, RaceChip RS, RaceChip GTS + GTS Black)

Image

RaceChip XLR5 - jízdní dynamika podle vašich představ

 

Vyvinuli jsme RaceChip XLR5, abychom zlepšili odezvu Vašeho vozidla na silnici. Náš inovativní systém úpravy charakteristiky plynového pedálu umožňuje vyladit reakce motoru podle vašeho vkusu - vyberte si jeden ze 7 samostatných stupňů. Vylepšenou dynamiku vašeho vozu si zamilujete - slibujeme.

RaceChip XLR5 neovlivňuje výkon vašeho motoru, ale máte k němu bezprostřednější a přímější přístup. Vyzkoušejte si na vlastní kůži výrazně ostřejší reakce - žádné čekání, než plyn zareaguje, nebo frustrující "pauzy na přemýšlení".

A to nejlepší na konec: instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Vyzkoušejte si to hned!

Ve prospěch RaceChip XLR5 hovoří mnoho argumentů:

Inovativní XLR5

Brainbox - mozek celého systému
Brainbox monitoruje a řídí všechny procesy spojené s optimalizací reakce na plyn. 

Image

Ovládání aplikací


Každá nejnovější generace RaceChip XLR5 je vybavena čipem Bluetooth, který umožňuje intuitivní ovládání prostřednictvím aplikace RaceChip App ve vašem chytrém telefonu.

- 3 jízdní režimy se 7 individuálními nastaveními jemného doladění
- Kompatibilní s jednotkami pro zvýšení výkonu
- Aktualizace pomocí mobilní aplikace
- Rychlá změna jízdních režimů

Image
Image
App Store
Image

Ovládání ovladačem


Volitelný ovladač umožňuje kompletní ovládání zařízení RaceChip XLR5 přímo z palubní desky. Díky připojení Bluetooth k XLR5 je ovladač bezdrátový a lze jej snadno umístit v dosahu řidiče. Integrovaná funkce Bluetooth navíc umožňuje ovládání i prostřednictvím aplikace RaceChip APP, která je zahrnuta v ceně.

Inovativní chytré funkce
Ochrana proti krádeži
Valet-Mode
Omezovač
Rychlé a intuitivní ovládání
1,7" dotykový displej LCD

7 stupňů s různými jízdními vlastnostmi
Jak RaceChip XLR5 funguje

Image

RaceChip XLR5 se instaluje mezi snímač plynového pedálu a řídicí jednotku motoru. V závislosti na stupni ladění XLR5 buď zesiluje, nebo snižuje signály vysílané snímačem pedálu plynu v souladu s charakteristikami definovanými našimi inženýry. Výsledkem je, že si můžete zvolit, jak bude váš vůz reagovat na vaše vstupy do plynového pedálu.

2 sportovní (S, S+) a 2 závodní stupně (R, R+) zostřují reakci na plyn, zrychlují reakční dobu motoru, takže motor reaguje stejně jako třeba sportovní vůz. 2 stupně Eco (E, E+) zpomalují reakce motoru na pohyb plynového pedálu. V hustém městském provozu a na dlouhých cestách tak můžete snížit spotřebu paliva. Pokud nechcete nebo nepotřebujete používat XLR5, můžete zvolit N a váš vůz se vrátí ke standardnímu naladění.

RaceChip XLR5 je k dispozici pro jakýkoli vůz vybavený elektronickým plynovým pedálem bez ohledu na to, zda je motor atmosférický, přeplňovaný, turbodmychadlem, elektrický nebo hybridní.

Jednoduché a srozumitelné - instalace v několika krocích

Image

1. Odpojte kabel od konektoru na plynovém pedálu.

2. Připojte Brainbox ke konektoru/adaptéru.

3. Namontujte Brainbox na hladký povrch v prostoru pro nohy.

4. Ovládání XLR5: připojte ovladač k Brainboxu nebo nastavte aplikaci RaceChip.

5. Hotovo! Nyní - jeďte a užívejte si jízdu!

Stvořeni jeden pro druhého:
Chip tuning a tuning plynového pedálu od společnosti RaceChip

Image

Pokud zkombinujete RaceChip XLR5 s jedním z našich chip boxů pro zvyšování výkonu vozidla, můžete zažít zcela nové pocity z jízdy. Extra výkon a točivý moment, které přináší chip tuning, se dokonale doplňují s okamžitou odezvou na plyn, kterou umožňuje úprava charakteristiky plynového pedálu. Společně posouvají hranice požitku z jízdy. Vyzkoušejte, garance vrácení peněz

Zjistěte více o našich produktech pro zvýšení výkonu:

Přihlášení k odběru novinek

Zaregistrováním se k odběru našich novinek se stanete součástí exkluzivní skupiny, která jako první získává informace o nejnovějších produktech, speciálních nabídkách a událostech. Buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách!
S našimi novinkami budete mít přístup k limitovaným akcím a mimořádným cenovým výhodám. Vaše soukromí je pro nás prioritou.
©2008 - 2024 RaceChip Czech republic. Created for RaceChip www.pky-webtvorba.cz
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.